Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l, Širina: 59.4 cm
Maloprodajna cijena: 565.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
452.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko Nezavisna ugradna rerna sa 9 funkcija pečenja b300
| Tip kontrole: | Prekidači+Kontrola na dodir |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 9 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Alarm: | Da |
| Čišćenje parom: | SteamShine® |
| Katalitički zid: | Ne |
| Statičko pečenje: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Statičko pečenje + Ventilator: | Uključeni su gornji griač, donji grijač i ventilator u zadnjem zidu. Vruć vazduh se ravnomjerno i brzo širi po čitavoj rerni pomoću ventilatora. Kuvajte samo sa jednim plehom. |
| Funkcija 3D: | Funkcije gornjeg grijanja, donjeg grijanja i grijanja ventilatora rade. Svaka strana proizvoda koji se kuva, peče se podjednako i brzo. Kuvanje se vrši na jednoj posudi. |
| Zagrijavanje ventilatorom/ AIRFRY: | Vrući vazduh zagrijjan toplim ventilatorom raspoređuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pogodan je za spremanje hrane u više posuda na različitim nivoima polica. Zahvaljujući brzom širenju vazduha pomoću ove funkcije, možete dinstati ili pržiti bez ulja. 40-280°C Gril za prženje (Airfry) Koristi se za dinstanje ili prženje hrane bez ulja. Upotreba grila za prženje (Airfry) Gril za prženje se sastoji od dva dijela, odnosno žičane korpe i žičanog okvira na koji se korpa postavlja. Žičana korpa se postavlja na žičani okvir sa naizmjeničnim postavljanjem žica. Nakon postavljanja zadnjeg dijela, postavite žičanu korpu unutar ručki žičanog okvira tako što ćete malo istegnuti prednji deo. I uklonite žičanu korpu istezanjem prednje ručke žičanog okvira. |
| EKO grijanje sa ventilatorom: | Da biste uštedjeli energiju, možete da koristite ovu funkciju umjesto korišćenja „Grijanje s ventilatorom” u rasponu od 160-220°C. Ali; vrijeme kuvanja će biti malo duže. |
| Zagrijavanje ventilatorom: | Aktivan je samo ventilator koji zagrijava rernu i priprema je za glavno pečenje. |
| Full Grill (Veliki roštilj): | Pogodno za pečenje velikih komada mesa na roštilju. |
| Piroliza: | Koristi se za samočišćenje rerne na visokoj temperaturi. |
| Donji grijač (StemaShine): | Vrući vazduh zagrijan donjim grijačem raspoređuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pečenje u samo jednom plehu. Ovu funkciju treba koristiti i za jednostavno paročišćenje. |
| Osvjetljenje: | Nijedan grijač ne radi u rerni. Svijetli samo lampica pećnice. |
| Duboki pleh: | Da |
| Gril za prženje Airfry: | Da, koristi se za dinstanje ili prženje hrane bez ulja |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A+ |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.3 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Energetski razred: A, Analogni elektronski programski sat, Širina proizvoda: 595 mm, Visina proizvoda: 595 mm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana