Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 71 l
Maloprodajna cijena: 506.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
405.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko Nezavisna višenamjenska ugradna rerna sa 8 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Display: | Ne |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Bež |
| Broj funkcija pečenja: | 8 |
| Zapremina rerne: | 71 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Statičko pečenje: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Donje zagrijavanje: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu i da zapečete jelo odozdo. |
| Statičko pečenje+ventilator: | Aktivan je gornji i donji grijač + ventilator, pomoću ventilatora vruć vazduh se ravnomjerno širi po cijeloj rerni. |
| Rad sa ventilatorom (oznaka pahuljica): | Rerna se ne zagrijava.Uključen je samo ventilator pogodno za odmrzavanje smrznute hrane na sobnoj temperaturi i hlađenje kuvane hrane |
| Zagrijavanje rerne: | Aktivan je samo ventilator koji zagrijava rernu i priprema je za glavno pečenje. |
| Multi "3D" cooking: | Aktivan je gornji i donji grijač+ventilator koji pospješuju ravnomjerno pečenje. |
| Full Grill (Veliki roštilj): | Pogodno za pečenje velikih komada mesa na roštilju. |
| Grill + Fan (Roštilj + ventilator): | Pogodno za pečenje velikih komada mesa na roštilju. |
| 1. Taster za podešavanje programa | |
| 2. Mehanički tajmer | |
| 3. Taster termostata | |
| 4. Indikator termostata | |
| 5. Tipka za podešavanje vremena | |
| 6. Tipka za podešavanje vremena početka | |
| 7. Početak kuvanja (narandzasta kazaljka) | |
| 8. Kazaljka za minute (zlatna) | |
| 9. Kazaljka za alarm (žuta) | |
| 10. Kazaljka za sate (zlatna) | |
| 11. Zaslon vremena kuvanja |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Ne |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Ne |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 71 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2.6 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Volumen rerne: 60 L, Tip rerne: Ventilatorska, Broj programa: 5, Snaga: 2200 W, Temperaturni raspon: 40°C-240°C, Crno staklo, Mehanički tajmer; Energe...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana