Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet pranja: 10 kg, Kapacitet sušenja: 7 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Dubina: 60cm, Inverter
Maloprodajna cijena: 826.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
661.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje i sušenje veša 10kg/7kg iz serije bPRO500
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine za pranje veša: | 10 kg |
| Kapacitet mašine za sušenje veša: | 7 kg |
| Broj standardnih programa pranja veša: | 10 |
| Broj standardnih programa za sušenje veša | 5 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 10 kg |
| Kapacitet sušenja veša: | 7 kg |
| Broj programa pranja veša: | 10 |
| Broj programa sušenja veša: | 5 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš i sl.) |
| 2. Eco Pamuk 40-60°C | Omogućava veliku uštedu energije i vode, s tim što pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika | Program za košulje,bluze,odjeća od sintetike miješana s pamukom)kraći ciklus pranja u odnosu na pamuk za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Vuna/Ručno pranje | Odaberite temperaturu koja je navedena na etiketama vaše odjeće.Za vunu upotrebljavajte odgovarajući deterdžent.Prati u skladu sa uputstvima na etiketi proizvoda. |
| 5. Xpress/Super Short | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, program trajanja za period od 28 i 14 minuta. |
| 6. Shirts-košulje | Program za košulje od pamuka ili sintetike i miješano. |
| 7. Downloaded program/Bluetooth | Specijalan program koji Vam omogućava da preuzimate dodatne programe pranja preko aplikacije HomeWhiz. |
| 8. Centrifuga+Pumpa | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, za period od 14 minuta. |
| 9. Hygiene Therapy | Program HygieneTherapy vam omogućava higijenski osvježenje suve odjeće. Stavite svoju odjeću u mašinu i zatvorite vrata. |
| 10. Ispiranje | Program ispiranja. |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Wash & Wear | Koristite ovaj program da operete 0.5 kg veša (2 košulje) za 40 min ili 1kg veša (5 košulja) za 60 minuta. |
| 2. Hygiene + Wash & Dry (Antialergijsko pranje i sušenje) | Primjena pare na početku programa omogućava da nečistoća jednostavno smekša. Koristite taj program za pranje i brzo sušenje veša (do 2kg) koji zahtijeva antialergijsko i higijensko pranje (pamuk kao što je odjeća za bebe, čaršavi i donji veš) |
| 2. Wash & Dry 7kg | Koristi se za sušenje mokrog pamučnog veša, što je ekvivalentno 5kg težine suvog veša za sušenje peškira i ogrtača, napunite maksimalno 5kg veša. |
| 4. Sintetika Dry: | Koristite program da osušite sintetičku garderobu do 3kg. |
| 5. Pamuk Dry: | Koristite program da osušite pamučnu garderobu do 6kg |
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 600, 800, 1200, 1400 rpm / Anti Creasing |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Pretpranje / Održavanje higijene bubnja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Brzi program / Steam Cure |
| Pomoćna funkcija - 3: | Nivo Sušenja / Zaključavanje programa |
| Pomoćna funkcija - 4: | Bluetooth |
| Energetska klasa: | E |
| Godišnja potrošnja energije za pranje i sušenje: | 417 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 57/76 dBa |
| Potrošnja vode za pranje i sušenje: | 65 l |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 60 cm |
| Napomena - Kad obavljate pranje i sušenje koristeći funkciju sušenja na vašoj mašini, napunite maksimalno 6 kg veša. Ako pretrpate mašinu, Vaše garderoba se neće osušiti i mašina će raditi duže vremena i trošiti više energije. |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
En. klasa: D, Kapacitet pranja: 8 kg, Kapacitet sušenja: 5 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min; (VxŠxD): 84x60x59cm, ProSmart™ Inverter Motor
Kapacitet pranja: 8 kg, Kapacitet sušenja: 5 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Dubina: 57cm, Inverter
En. klasa: A, Kapacitet pranja: 10.5 kg, Kapacitet sušenja: 6 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min; (VxŠxD): 84.5x59.5x59cm, Inverter
Kapacitet pranja: 10 kg, Kapacitet sušenja: 6 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Dubina: 61.6 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana