Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
En. klasa: A, Kapacitet pranja: 10.5 kg, Kapacitet sušenja: 6 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min; (VxŠxD): 84.5x59.5x59cm, Inverter
Maloprodajna cijena: 748.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
599.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Opis proizvoda: | • Auto Dosing - Sipate jednom i mirni ste ceo mesec. • Auto Wash - Tačna količina vode i deterdženta. • Steam Wash - Držite alergije podalje od svog veša. • ConnectLife - Nadgledanje energije - Pametno povezivanje, lako sušenje - Pomoć pri izboru programa. |
| Tip: | Samostojeća |
| Energetski razred: | A (1.3.2021.) |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Učinak cijeđenja: | B |
| Kapacitet pranja: | 10.5 kg |
| Kapacitet sušenja: | 6 kg |
| Boja: | Bijela |
| Nivo buke: | 72 dBA |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Odloženi start: | Ne |
| Inverter motor: | Da |
| Programi: | Osnovni programi: Pamuk Šaren i osetljiv veš Vuna Quick 15' Ceđenje Drum Clean Eco 40–60 Steam Refresh Posteljina i ostali veliki predmeti Programi sušenja: Remote control Posteljina i ostali veliki predmeti Steam Refresh - osvežavanje parom Quick Pro - efektivan brzi program Down Mix suvo Allergy Care Baby Care |
| Funkcije i karakteristike: | Funkcija pare Brzo pranje Dodavanje odeće Predpranje Mogućnost isključivanja centrifuge Podešavanje temperature Dozirna posuda sa tri pregrade Senzor nivoa vode Reverzibilno okretanje bubnja Hladno pranje: 15°C Sigurnosno zaključavanje Zaštita od poplave |
| Potrošnja vode: | Potrošnja vode na ciklus: 41 l Potrošnja vode (pranje + sušenje): 89 l |
| Priključna snaga: | 1750 W |
| Potrošnja el. Energije: | Poštrošnja el. energije po ciklusu na Eco programu 40-60 stepeni: 0.52 kWh Potrošnja el. energije na 100 ciklusa (pranje + sušenje): 305 kWh Potrošnja el. energije na 100 ciklusa (pranje): 52 kWh |
| Masa (Neto): | 70 kg |
| Širina: | 59.5 cm |
| Visina: | 84.5 cm |
| Dubina: | 59 cm |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.5 x 84.5 x 59 cm |
Telekom plaćanje na rate
Kupite online ili plaćajte mjesečno na 12 ili 24 rate
Na period od 12 mjeseci:
66.46 EUR
Na period od 24 mjeseca:
33.23 EUR
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet pranja: 8 kg, Kapacitet sušenja: 5 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Dubina: 54cm, Inverter
Energetski razred: D, Kapacitet pranja: 8 kg, Kapacitet sušenja: 5 kg, Obrtaji centrifuge (o/min) : 1400, Visina 84 cm, Širina 60 cm, Dubina 59 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana