Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ARCTIC Alpine 17 CO Compact Intel CPU Cooler, 92 mm Fan 2502700 rpm, Socket 1851, 1700
Maloprodajna cijena: 17.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
13.94 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip : | Cooler za procesor |
| Tip hlađenja: | Vazdušno hlađenje |
| Podržana podnožja procesora: | Intel 1700, 1851 |
| Ventilator: | 92mm |
| Broj obrtaja: | 250—2700 rpm |
| Voltaža: | 0.09 A |
| Konektor: | 4-Pin |
| Dimenzije: | 95 x 95 x 77mm |
| Masa: | 288g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna podloga Temperature: -250°C - 150°C Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU) Fizičke karakteris...
Karakteristike - Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 1.200rpm ± 10% Protok vazduha: 30.8cfm Nivo buke: 22.8dB Boja: Crna Reklamacioni perio...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana