Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 981.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
784.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Model | M4 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 10 |
| Radni takt procesora | 2.89 GHz (4.46 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Grafika | |
| Grafika | Apple |
| Model grafičke karte | 10-core GPU |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 256GB |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 38 TOPS |
| Priključci | |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip C) Gen 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Kućište / Napajanje | |
| Format kućišta | Mini PC |
| Dimenzije kućišta | 127mm x 127mm x 50mm |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Ostalo | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Mini PC PN64-B-S5238MD (Core i5-13500H, Barebone)
BRI5H-10210 BRIX Mini PC Intel i5-10210U 1.6 GHz(4.20 GHz)
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700H Broj jezgara procesora: 14 Bro...
MP103 Mini PC Intel Celeron N4020 1.1GHz (2.8GHz) 4GB 128GB Win11Home
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana