XRT EUROPOWER AC adapter za HP / COMPAQ laptop 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740H17
AC adapter za HP / COMPAQ notebook 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740H17
Maloprodajna cijena: 23.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
UtičnicaAC (šuko)
Snaga90W
Voltaža19V
Amperaža4.74A