XRT EUROPOWER AC adapter za Dell laptop 90W 19.5V 4.62A XRT90-195-4620DL
AC adapter za Dell notebook 90W 19.5V 4.62A XRT90-195-4620DL
Maloprodajna cijena: 26.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
UtičnicaAC (šuko)
Snaga90W
Voltaža19.5V
Amperaža4.62A
UpotrebaDell
Tip konektora7.4 x 5.0
Sistemi zaštiteOVP (Over Voltage Protection)
Fizičke karakteristike
Ukupna dužina2.7m
BojaCrna
Reklamacioni period
Reklamacioni period24 meseca
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
NOT25011 od 5 do 15 dana
DELL Pro Smart Dock SD25 with 130W AC Adapter
Karakteristike - Tip: Port replikator (docking station) Doking interfejs: USB-C Napomena: 130W power delivery Priključci - HDMI: 1x HDMI 2.1 DisplayP...