XRT EUROPOWER AC adapter za Acer laptop 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740ACB
AC adapter za Acer notebook 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740ACB
Maloprodajna cijena: 23.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
TipAdapter (punjač) za laptop
UtičnicaAC (šuko)
Snaga90W
Voltaža19V
Amperaža4.74A