VIVAX HOME pegla IR-3000ASC
SnagA 3000W, funkcija protiv kamenca
Maloprodajna cijena: 37.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.00EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Iskusite nevjerovatnu snagu i učinkovitost uz VIVAX peglu IR-3000ASC snage 3000W. Opremljeno suvim peglanjem za savršene rezultate, čisti se samo, pruža snažan izlaz pare i vertikalno peglanje. S prilagodljivim termostatom i kontrolom pare, garantuje sigurnost s zaštitom od pregrijavanja, funkcijom protiv kamenca i kapanja sa automatskim isključivanjem. Pegla koja pobjeđuje svaki nabor i nepravilnost na vašoj odjeći.
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
XIAOMI Handheld Garment Steamer EU
ZLN4254
ZILAN VERTIKALAN PEGLA AURUM TOUCH
Snaga 1500 W, vrijeme zagrijavanja 25 s, rezervoar za vodu 230ml.
VIVAX HOME pegla IR-2202 CP
Snaga:2200 W; Vertikalni ispust pare; Keramička podloga
APA02214 od 5 do 15 dana
SENCOR SSI 0810VT parna stanica
Tip - Tip pegle: Parna stanica Kapacitet rezervoara za vodu: 1.500ml Osnovne karakteristike - Snaga: 2.400W Dodatne funkcije: Anti-Calc System,Automa...