Tesla O55S949GUS OLED TV 55" ultra HD, Google TV Smart, 120HZ refresh rate, 2.1.2 sound system
Maloprodajna cijena: 1268.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Rezolucija
UHD
Smart OS
GOOGLE TV
Boja
Siva
Veličina ekrana
55
Serija
S949
Model
O55S949GUS
Tjuner
DVB-T/T2/C/S/S2
Kontrast
Ugao gledanja
178°/178°
Jačina zvučnika
2X12W (srednji) + 2X5W (visoki) + 20W (woofer)