Socomec UPS NeTYS RT 5000VA/5000W 230V 50/60Hz ON-LINE Double conversion(VFI) + rails
Netys NRT3-5000K, Kapacitet: 5000VA / 5000W
Maloprodajna cijena: 4760.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Plaćanje na rate
Rata već od: 124.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
Inform Guardian 600A
Guardian 600A, Kapacitet: 600VA / 360W