Samsung QE55QN70FAUXXH Neo QLED TV 55", NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum matrix slim, Motion Xcelerator
Samsung QE55QN70FAUXXH Neo QLED TV 55
Maloprodajna cijena: 1123.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix 4K
Tehnologija ekranaNeoQLED
Operativni sistemTizen™ Smart TV
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 100 Hz (do 144Hz)
pokretač slike: NQ4 AI Gen2 procesor
HDR (visoki dinamički opseg): Neo Quantum HDR
HDR 10+: da (ADAPTIVE/ GAMING)
AI skaliranje: 4K AI Upscaling
kontrast: Quantum Mini LED
širok ugao gledanja
mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje
povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144Hz
Smart kalibracija: Osnovna
Filmmaker režim (FMM)
Supersize Picture Enhancer
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Color Booster Pro
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
EyeComfort režim
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 20 W
tip zvučnika: 2CH
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
aktivan pojačivač glasa: da (Active Voice Amplifier Pro)
prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz (Optički)
1 x CI+(1.4)
HDMI (Visoka brzina kadrova)4K 144Hz (za HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI audio povratni kanaleARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi-View: do 2 video-zapisa
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
zajedničko skladište
Live Translate: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
generativna pozadina
karaoke Mic
Gejming
auto game režim
Game Motion Plus
Dinamična crna EQ
VRR
okružujući zvuk
super ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI automatski režim igre
Art Store
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije63 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~/50 Hz
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1232,9 x 765,7 x 247,4 mm
Dimenzije bez postolja1232,9 x 709,2 x 25,7 mm