Samsung QE55Q7FAAUXXH QLED TV 55", Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Samsung QE55Q7FAAUXXH QLED TV 55inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Maloprodajna cijena: 686.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Tehnologija: Quantum Dot, Color Booster Pro
Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
Operativni sistem: Tizen™ Smart TV
Dijagonala ekrana: 55"
Procesor: Q4 AI
Smart: Da
Funkcije: SmartThings, Bixby, Daily+, Generativna pozadina, AI Energy režim
Vrsta digitalnog tjunera: DVB-T2CS2
HDR: Quantum HDR, HDR10+
Frekvencija osvežavanja: 50Hz
HDMI: 3x HDMI (4K @ 60Hz)
LAN: Da
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Osvetljenost: HDR Brightness Optimizer
Ostale konekcije: 1x USB-A, CI+ slot, RF ulaz, eARC, Bluetooth 5.3
Podržani video formati: H.264, HEVC, HDR10+
Potrošnja: 79 W (uobičajena), 130 W (maks.), 0.50 W (stand-by)
Snaga zvučnika: 20W (2CH)
Tehnologija ekrana: QLED sa Quantum Dot
USB: 1x USB-A
Vesa standard: 200 x 200 mm
Zvučni sistem: OTS Lite, Q Symphony, Prilagodljivi zvuk
Boja: Crna
Dimenzije (ŠxVxD): 1234.1 x 710.8 x 60.3 mm