RAIDMAX VECTOR V151 wRX650XT(B) PSU
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,miniATX Napajanje - Proizvođač napajanja: Raidmax Model napajanja: RX-650XTB Snaga napajanja: 650W Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.0: 1 USB 2.0: 2 Audio: 2x 3.5mm Napomena: Reset dugme Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 3x120mm Poleđina: 1x120mm Donja strana: 2x120mm Gornja strana: 1x200mm ili 2x140mm,2x120mm Ugrađeni ventilatori - Prednja strana: 3x120mm (RGB LED) Poleđina: 1x120mm (RGB LED) Ležišta za hladnjake - Prednja strana: 360mm Poleđina: 120mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 165mm Maksimalna dužina grafičke karte: 340mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 450mm x 395mm x 195mm Materijal: Čelik,Kaljeno staklo Boja: Crna Ostalo: Magnetni filter za prašinu gore Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 85.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
Format kućišta Tower
Podržani formati matičnih ploča ATX, microATX, miniATX
Napajanje
Proizvođač napajanja Raidmax
Model napajanja RX-650XTB
Snaga napajanja 650W
Unutrašnja ležišta
Unutrašnja 3.5" ležišta 2
Unutrašnja 2.5" ležišta 2
Priključci napred
USB 3.0 1
USB 2.0 2
Audio 2x 3.5mm
Napomena Reset dugme
Ležišta za ventilatore
Prednja strana 3x120mm
Poleđina 1x120mm
Donja strana 2x120mm
Gornja strana 2x120mm, 1x200mm ili 2x140mm
Ugrađeni ventilatori
Prednja strana 3x120mm (RGB LED)
Poleđina 1x120mm (RGB LED)
Ležišta za hladnjake
Prednja strana 360mm
Poleđina 120mm
Kompatibilnost
Maksimalni broj slotova 7
Maksimalna visina procesorskog hladnjaka 165mm
Maksimalna dužina grafičke karte 340mm
Fizičke karakteristike
Dimenzije 450mm x 395mm x 195mm