NJOY Royer 16A (AVRL-16A01RY-CS01B)
Royer 16A (AVRL-16A01RY-CS01B)
Maloprodajna cijena: 23.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
Tip AVR (Automatic Voltage Regulator)
Baterija
Broj baterija 1
Priključci / Slotovi
Izlazni priključci 1x šuko
Zaštita
Ostalo Taster za prekidanje električnog kola
Ostale karakteristike
Displej LCD displej
Fizičke karakteristike
Dimenzije 180mm x 115mm x 60mm