NJOY Keen 600 USB 360W UPS (UPLI-LI060KU-CG01B)
Keen UPLI-LI060KU-CG01B, Kapacitet: 600VA / 360W
Maloprodajna cijena: 61.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
Tip UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada Line interactive
Snaga (VA) 600
Snaga (W) 360
Faktor snage 0.6
Baterija
Broj baterija 2
Vreme rada baterije 100% Load - < 1 min, 25% Load - 19 min, 50% Load - 5 min, 75% Load - 1 min
Priključci / Slotovi
Izlazni priključci 2x šuko
Povezivost USB
Ostali priključci / Slotovi 1x RJ-11, 1x RJ-45
Zaštita
Vrsta zaštite Zaštita od kratkog spoja, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Ostale karakteristike
Fizičke karakteristike
Dimenzije 276mm x 165mm x 87mm
Masa 4kg
Nivo buke
Boja Crna
Reklamacioni period
Reklamacioni period 36 mjeseci
Baterija 12 mjeseci
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
EcoFlow Delta Pro 3
Kapacitet: 4096 Wh, AC izlaz: 5 utičnica, maks. 4000W (prenaponska zaštita 8000W), USB-A brzo punjenje: USB-A×2, 5V 2.4A 9V 2A 12V 1.5A 18W maks, Wire...
PPS500-GR
OffGrid Prenosiva napojna stanica 500, 517Wh
OffGrid Prenosiva napojna stanica 500, 517Wh, LCD, 2xSchuko AC 230V 500W, 1x 12V Auto punjač 120W, 3x USB-A 12W, 2x USB-C 60W, Wifi Charger 15W, 550+...