Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 31.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
25.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Kompatibilnost | Odgovara većini laptopa dijagonale do 14 inča |
|---|---|
| Boja | Odyssey siva |
| Materijal za podlogu | EPE pjena |
| Materijal za unutrašnju oblogu | 100% poliester |
| Traka za nošenje | Padded; Removable; ramena; Kolica |
| Sistem zatvaranja | Zipper |
| Pretinci | Laptop; Main; Pribor |
| Vanjski džepovi | Pribor; 1 Brzi pristup |
| Sigurnosne karakteristike | Podstavljeni džep za laptop |
| Karakteristike putovanja | Prolaz kolica; Podstavljena stražnja ploča |
| Specifikacije održivog uticaja | FSC certificirana ambalaža; 60% reciklirane plastike nakon upotrebe; LDPE vrećica sadrži 100% recikliranu plastiku; Vješalica je napravljena od 100% recikliranog papira |
| Dimenzije (Š x D x V) | 360 x 45 x 260 mm |
| Preporučena maksimalna dimenzija laptopa (metrička) | 340 x 220 x 28 mm |
| Dijagonala laptopa (metrička) | 35,8 cm |
| Dimenzije pakovanja (Š x D x V) | 360 x 45 x 260 mm |
| Težina | 420 g |
| EAN | 0198122602063 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.83EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Torba Kolekcija: A tour of Rome Fizičke karakteristike - Dimenzije: 240mm x 180mm x 60mm Reklamacioni period - Reklamacioni pe...
Ranac za laptop 15.6 in
Torba za notebook 14" TBS92602GL CypressEco Slipcase siva
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana