Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HP 524pn S5 Pro 24inča 100HZ WUXGA/IPS/DP/HDMI/Height Adjust/Tilt/Swivel/Pivot/Black
Maloprodajna cijena: 255.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
204.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Pozadinsko osvetljenje | ELED |
| Tip panela | IPS |
| Rezolucija | 1920 x 1200 WUXGA |
| Odnos stranica | 16 : 10 |
| Vreme odziva | 5ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvježavanje | 100Hz |
| Veličina piksela | 0.27 x 0.27 mm |
| Osvjetljenje | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1500 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| Zvučnici | Nema |
| Konektori | 1 x HDMI 2.01 x Display Port 1.4 In4 x USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) |
| Dimenzije | 53,28 x 4,7 x 34,29 cm (bez postolja) 53,28 x 18,95 x 51,75 cm 62,1 x 14 x 41,1 cm (pakovanja) |
| Masa | Sa postoljem: 5,1 kgMasa pakovanja: 7,4 kg (sa postoljem) |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mmPodešavanje visine: 150 mmPivot: ±90°Tilt: -5 do +23°Swivel: ±45° |
| EAN | 197961404999 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LG LED UltraWide IPS Monitor 29U511A-B, 29inča, 100 Hz 21:9, 2560x1080, 1000:1, 5ms, HDMI/DP, HDR 10
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana