Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HP 34c G2 OMEN 34inča 180Hz WQHD/HDR/VA/2xHDMI/DP/Curved/ Tilt/Black
Maloprodajna cijena: 605.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
484.22 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | Veličina ekrana (dijagonala): 34'' - 86,4 cm Tehnologija panela: VA Skala boja: 99% sRGB; 95% ekran P3 Rezolucija: WQHD (3440 x 1440) Omjer kontrasta: 4000:1 Omjer kontrasta ekrana (dinamički): 10.000.000:1 Svjetlina: 400 nita Razmak piksela: 0,2331 x 0,2331 mm Osvježavanje: 180 Hz Vrijeme odziva: 1ms MPRT (sa overdrive-om) Bez treperenja: Da Pikseli po inču (ppi): 110 ppi |
| Zvučnici | Da, 2 x 3 W |
| Softver za upravljanje | OMEN Gaming Hub |
| Video signal | 1x DisplayPort™ 1.4 2x HDMI 2.0 |
| HDCP | Da, DisplayPort™ i HDMI |
| Audio priključak | 1 x 3,5 mm audio priključak (audio izlaz) |
| Dimenzije | 80,79 x 10,84 x 36,67 cm (bez postolja) 80,79 x 24,33 x 58,4 cm |
| Težina | 10,78 kg (sa postoljem); 8,02 kg (bez postolja) |
| Zakrivljenost | Da, 1500R |
| Ergonomija | VESA 100 x 100 mm Podesivost visine Tilt (Nagib) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetl...
SAMSUNG Odyssey NEO G8 G85NB 32 inča Curved Gaming Monitor, 4K UHD 3840 x 2160, 240Hz, 1ms,DP/HDMI*2,USB
Veličina ekrana 27", Rezolucija 1920x1080 Full HD 240Hz, Panel Rapid IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt/Swivel/Pivot/Podesivost visine
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana