Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HP 15-fc0250nm Ryzen5 7520U/512GB/16GB/15.6" FHD/Integrated/NoOS/Natural silver/YU
Maloprodajna cijena: 841.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
673.24 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 15.6" |
| RAM (memorija) | 16 GB |
| SSD | 512 GB SSD |
| Operativni sistem | Ne |
| Boja | Srebrna |
| Veličina tastature | Tastatura sa numeričkim delom |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Ekran | 15.6", FHD, Micro-edge, Anti-glare, 250 nits, 45% NTSC Rezolucija: 1920 x 1080 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 7520U do 4.30 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U Quad Core Processor Brzina: 2.8 GHz (Turbo do 4.3 GHz) Keš memorija: 4 MB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics sa deljenom sistemskom memorijom |
| Memorija | 16 GB DDR4 3200 MHz Memorijski modul je zalemljen na matičnu ploču bez mogućnosti zamene |
| Opis SSD-a | 512 GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Raspoloživi konektori | 2 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x HDMI 1.4b 1 x 3.5 mm kombo audio port |
| USB-C/Thunderbolt | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 podržava prenos podataka (ne podržava punjenje i eksterne monitore) |
| RJ-45 port | Ne |
| Mrežna kartica | Ne |
| Wireless standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Masa | 1.59 kg |
| Dimenzije | 35.98 x 23.6 x 1.86 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Slovni raspored tastature | YU tastatura |
| Baterija | 41Wh |
| Brzo punjenje | do 50% za 45 minuta |
| Zvučnici | Dual zvučnici |
| Brend | HP |
Plaćanje na rate
Rata već od: 22.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Intel Core Ultra 7-268V/32GB DDR5 8533MTs/512 GB SSD M.2/13.3" 2560x1600 Touch QHD+/Intel Arc 140V/Win 11 Pro
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 1.07 milijardi b...
GIGABYTE A16 CWH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits i7-13620H 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit gaming laptop
DELL Alienware 18 Area-51 18 inch QHD+ 300Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana