Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 124.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
99.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Bluetooth | Da |
| Procesor | MTK |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Tip ekrana | LCD |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2x2.0GHz & 6x1.7 GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Masa (g) | 186g |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5260 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 167 x 77 x 7.89 mm |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| SD slot | Yes |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| WiFi | Da |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Interna memorija | 64 GB |
| Radio/MP player | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Redmi 14C nudi besprijekorno vizualno iskustvo na velikom 6.88" Dot Drop zaslonu uz brzinu osvježavanja do 120 Hz, što omogućuje glatko...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana