Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 286.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
229.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Boja detaljni opis | Siva |
| Futrola | Ne |
| Masa (g) | 475g |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 6 GB |
| Zvučnici | Stereo |
| WWAN | Ne |
| 4G(LTE) | Ne |
| Baterija (mAh) | 8300 mAh |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Naziv procesora | Snapdragon |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 267.3 x 167.4 x 6.77 mm |
| Radni takt procesora | 4x2.8GHz & 4x1.9GHz |
| HDMI | Ne |
| Tastatura | Ne |
| Interna memorija | 128 GB |
| Mikrofon | Da |
| OTG podrška | Da |
| Rezolucija | 2508 x 1504 |
| WiFi | Da |
| Boja Tablet | Siva |
| Procesor | Snapdragon |
| Lightning port | Da |
| Mogucnost poziva | Ne |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Da |
| Izlaz za slušalice | Ne |
| Dijagonala ekrana | 11.5" |
| Tip panela | TFT LCD |
| micro SD | do 1 TB |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 11 inča Rezolucija ekrana: 2.360 x 1.640 Tip ekrana: Liquid Retina Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Gustina piksel...
Ekran - Veličina ekrana: 11.97 inča Rezolucija ekrana: 2.000 x 1.200 Format rezolucije: Full HD + Tip ekrana: LCD TFT Tip panela: IPS Pozadinsko osvet...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana