Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip:Klasične slušalice, Bežične:Da, Povezivanje:Bluetooth + 3.5mm, Mikrofon:Da, Pozicija mikrofona:Na slušalici
Maloprodajna cijena: 58.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
46.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Opis proizvoda: | • Dual-mic algoritam za redukciju buke eliminiše pozadinski zvuk, pružajući jasne razgovore čak i u bučnim okruženjima. • Uz kapacitet od 800 mAh, slušalice omogućavaju reprodukciju muzike do 80 sati pri jednom punjenju, savršene za duge treninge ili putovanja. • Podrška za istovremeno povezivanje sa dva uređaja olakšava prebacivanje između telefona, tableta ili računara. • Režim niskog kašnjenja idealan je za gejming, sa sinhronizovanim zvukom i video sadržajem, omogućavajući precizno pozicioniranje protivnika putem zvuka. • Precizno podešen 40 mm drajver sa PET dijafragmom pruža jasne visoke tonove i snažan bas, dok Bass režim dodatno poboljšava duboke tonove putem aplikacije HONOR AI Space. |
| Tip: | Klasične slušalice |
| Bežične: | Da |
| Gejmerske: | Ne |
| Povezivanje: | Bluetooth + 3.5mm |
| Mikrofon: | Da |
| Pozicija mikrofona: | Na slušalici |
| Sistem: | Stereo |
| Frekventni odziv: | 20Hz - 20KHz |
| Odvojiv mikrofon: | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje slušalica: | Ne |
| Napajanje: | Punjiva baterija |
| Kapacitet baterije: | 800 mAh |
| Vreme punjenja baterije: | približno 2 sata |
| Ukupna autonomija baterije: | do 80 sati |
| Ostalo: | Bluetooth verzija: 5.4 HONOR AI Space App Bass Mode Game Mode IPX5 sertifikat otpornosti |
| Masa: | 0.22 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Style 3 Stone Bluetooth slu
Baseus bežične slušalice Encok D02 PRO (ružičaste)
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Ostalo - Upra...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana