Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Honor 400 Lite 5G8GB/256GB Crna
Maloprodajna cijena: 311.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
249.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | 2412 x 1080 pix |
| Tip ekrana | AMOLED, 120Hz, 16,7M boja, DCI-P3 WIDE, 20:9, ~394 ppi |
| Multi-touch, podržava maksimalno 10 dodirnih tačaka | |
| SIM slot | "Dual SIM (Nano SIM + Nano SIM ili eSIM) |
| Operativni sistem | Android 15, MagicOS 9 |
| Procesor | Octa-core (2x 2,5 GHz Cortex-A78 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Dimensity 7025-Ultra (6 nm) |
| Grafika | IMG BXM-8-256 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | 108 + 5 Mpix |
| 108 Mpix, f/1,8, (wide), PDAF | |
| 5 Mpix, f/2,2, (ultrawide) | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 2520 x 1080 pix | |
| foto: 12000 x 9000 pix | |
| Prednja kamera | 16 Mpix |
| 16 Mpix (wide) | |
| LED flash | |
| Video: 2520 x 1080 pix | |
| foto: 4608 x 3456 pix | |
| Senzori | |
| Otisak prsta (sa strane) | |
| akcelerometar | |
| kompas | |
| blizina | |
| ambijentalno svetlo | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band 2,4/5 GHz, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| GPS, AGPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | |
| USB Type-C 2.0, OTG | |
| Tastatura | Touch |
| Podržani formati | |
| video: .3gp, .mp4, .webm, .mkv | |
| audio: .mp3, .mid, .amr, .awb, .3gp, .mp4, .m4a, .aac, .wav, .ogg, .flac, .mkv | |
| Baterija | Li-ion Polymer, 5230 mAh |
| Snaga punjenja | 35 W žično |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 161 x 74,55 x 7,29 mm |
| Težina | 171 g |
| Boja | crna (Velvet Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S25 12GB/128GB Blueblack SM-S931BZKDEUC
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana