Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 65 inča 65U7Q PRO ULED Mini-LED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 1136.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
909.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 65 inča (165cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Tip panela | Mini LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvježavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Smanjivanje MPEG šuma, HDR, HLG, Wide Color Gamut, HDR10+, Local dimming, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, Odziv 6ms, IMAX Enhanced, Infinity Vision |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | MEMC tehnologija, AI 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x10W + 20W + 2x5W |
| Tehnologije | Equalizer, Dolby Atmos, DTS Virtual:X decoding, EzPlay, Hi-Concerto, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 4 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0 |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Deljenje ekrana |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, AI Scenario |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi, Vidaa Voice |
| Ostalo | Roditeljska kontrola, Daljinski na solarni pogon |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 400mm |
| Masa | 21.6kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.446mm x 896mm x 326mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 29.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TCL 65C6K mini LED TV 65inča ultra HD
TCL 55A300W NXTFRAME QLED TV 55", Google TV smart, Panel refresh 120 Hz, AIPQ Processor
HISENSE 65 inča 65U6NQ Mini-LED 4K UHD Smart TV
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana