Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 65 inča (165cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: QLED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Nativni kontrast: 3.800:1 Osvežavanje: 60Hz Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni Ostalo: 4K HDR Immersive,AI Light Sensor,Dolby Vision,Game Bar,HDR,HDR+,HLG,Quantum Dot tehnologija,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Formati: AVC,AVI,FLV,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WebM,WMV Tehnologije: 4K Upscaling Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2x 10W Tehnologije: Dolby Atmos,DTS Virtual:X,EzPlay,Korisnički ekvilajzer,TV režim Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: 1x S/PDIF,Izlaz za slušalice Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 2x USB 2.0 Ostali priključci/Slotovi: HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM,RJ-45 (Ethernet LAN),Senzor svetla Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Dodatne funkcije: Airplay 2 support Podržane tehnologije: 3D digitalni filter,4K Upscaling,AI Smooth Motion,Game Mode PLUS,MEMC tehnologija,MPEG smanjenje šuma,QLED Colour,Share to TV,Smanjenje šuma slike Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Aplikacije: Apple Airplay 2 Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Masa: 15.2kg Boja: Crna Dimenzije: 1.453mm x 875mm x 298mm (sa postoljem) Pakovanje: Daljinski upravljač,Korisnička dokumentacija,Naponski kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 736.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
589.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 65 inča (165cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Nativni kontrast | 3.800:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, Quantum Dot tehnologija, 4K HDR Immersive, HDR+, Game Bar, AI Light Sensor |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, AI Smooth Motion, QLED Colour, Smanjenje šuma slike, Share to TV, Game Mode PLUS |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 300mm |
| Masa | 15.2kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.453mm x 875mm x 298mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Naponski kabl, Korisnička dokumentacija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung QE43LS03FAUXXH Frame QLED TV 43
Tesla 32E645BHW LED TV 32inča HD ready, WebOS smart, ThinQ AI, Air Play, Miracast, DVB-T2/C/S2
HISENSE 100 inča 100E7NQ QLED 4K UHD Smart TV
TCL 55A300W NXTFRAME QLED TV 55", Google TV smart, Panel refresh 120 Hz, AIPQ Processor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana