Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Pozadinsko osvetljenje: Mini LED Nativni kontrast: 2.000:1 Osvežavanje: 165Hz Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni Ostalo: 4K HDR Immersive,AI 4K Upscaler,AI HDR Upscaler,AI Scenario,AI Sports Mode,Anti-Reflective,Dolby Vision,Dolby Vision IQ,Game Bar,HDR 10,HDR10+,HDR10+ Adaptive,HLG,IMAX Enhanced,Infinity Vision,Local dimming,Odziv 6ms,Quantum Dot tehnologija,Total HDR Solution,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Formati: AVC,AVI,BMP,FLV,GIF,HEVC,JPEG,MKV,MOV,MP4,MPEG,PNG,TS,WebM,WMV Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2x15W + 2x5W + 20W + 2x10W Tehnologije: Dolby Atmos,DTS Virtual:X,EzPlay,Hi-Concerto,Korisnički ekvilajzer,TV režim Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: Izlaz za slušalice Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 1x USB 2.0,1x USB 3.0 Ostali priključci/Slotovi: Bluetooth,CI+ 2.0,HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM,RJ-45 (Ethernet LAN),Senzor svetla Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Dodatne funkcije: Airplay 2 support Podržane tehnologije: 3D digitalni filter,4K Upscaling,Game Mode Ultra,Hi-View Engine PRO,MEMC tehnologija,MPEG smanjenje šuma,Share to TV,Smanjenje šuma slike Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Aplikacije: Apple Airplay 2 Ostalo: 4.1.2 Višekanalni Surround Zvuk,Daljinski na solarni pogon,Roditeljska kontrola Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 400mm Masa: 15kg Boja: Crna Dimenzije: 1.229mm x 714mm x 290mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 1282.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1026.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 55 inča (140cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Pozadinsko osvetljenje | Mini LED |
| Nativni kontrast | 2.000:1 |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR 10, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, HDR10+, Local dimming, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, Odziv 6ms, IMAX Enhanced, AI 4K Upscaler, Game Bar, AI Sports Mode, Total HDR Solution, AI HDR Upscaler, AI Scenario, Infinity Vision, Anti-Reflective |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, JPEG, BMP, PNG, MOV, GIF, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x15W + 2x5W + 20W + 2x10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Hi-Concerto, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0, Bluetooth, HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, Hi-View Engine PRO, Smanjenje šuma slike, Share to TV, Game Mode Ultra |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Ostalo | Roditeljska kontrola, Daljinski na solarni pogon, 4.1.2 Višekanalni Surround Zvuk |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 400mm |
| Masa | 15kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.229mm x 714mm x 290mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla Q50E655GUS QLED TV 50" ultra HD, Google TV smart, frameless, DVB-T2/C/S2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana