Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 55 inča 55E7Q QLED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 542.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
433.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 55 inča (140cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Nativni kontrast | 3.800:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Odziv 8ms, Smanjivanje MPEG šuma, HDR, HLG, Wide Color Gamut, HDR10, Quantum Dot tehnologija, 4K HDR Immersive, HDR10+ decoding |
| Video | |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Tehnologije | Equalizer, Dolby Atmos, DTS Virtual:X decoding, EzPlay |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0 |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Deljenje ekrana |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, AI Smooth Motion, QLED Colour |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Ostalo | Roditeljska kontrola |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 400mm |
| Masa | 11kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.234mm x 751mm x 298mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LG 75UA75006LA LED TV 75" ultra HD, WebOS 25 smart, a7 AI Processor 4K Gen8, HDR10 Pro
Samsung QE65Q7FAAUXXH QLED TV 65inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
LG 65NANO81A3A LED TV 65inča ultra HD, NanoCell, WebOS 25 smart, Alpha7 AI CPU 4K Gen8, magic remote
Tesla 32E645BHW LED TV 32inča HD ready, WebOS smart, ThinQ AI, Air Play, Miracast, DVB-T2/C/S2
LG 50UA73003LA LED TV 50" ultra HD, WebOS 25 smart, a7 AI Processor 4K Gen8, HDR10 Pro
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana