Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 40 inča 40A4Q FHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 237.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 54.10EUR
189.90
EUR
244.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 40 inča (102cm) |
| Rezolucija | Full HD (1.920 x 1.080) |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Osvetljenje | 200 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HDR 10 |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2 x 7W |
| Tehnologije | DTS Virtual:X, Dolby Audio |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 2 |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF, 1 x audio (L/R) izlaz |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 200mm |
| Masa | 5.5kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 900mm x 565mm x 186mm |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE50U8092FUXXH LED TV 50" ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Samsung QE65LS03FAUXXH Frame QLED TV 65", Vision AI, Art mode, prilagodljivi ram, One Connect box
PHILIPS LED TV 55PUS7000/12, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"/118cm;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD;Operativni sistem:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana