Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 61.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Grundig presa za kosu
| Naziv: | Presa |
| Boja: | Ljubičasta |
| Materijal: | Keramika |
| Tip kontrole: | Mehanički |
| LED Display: | Da |
| Indikator paljenja: | Da |
| Automatsko isključivaje: | Da |
| Zagrijavanje: | 75 sec. do 120°C |
| Velilina ploče: | 6.2x1.4mm |
| Broj nivoa temperature: | 3 |
| Vrijeme punjenja: | 90 min |
| Vrijeme rada: | 32 min |
| Zaključavanje temperature: | Da |
| Memorijska funkcija: | Da |
| Raspon toplote: | 160°C-200°C |
| Način rada: | Struja |
| Težina: | 0,5 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana