Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 990.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 198.00EUR
792.00
EUR
990.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Grundig Televizor 75GIQ8900B
| Veličina ekrana: | 75" |
| Dijagonala: | 189 cm |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD |
| Pozadinsko osvjetljenje: | QLED LCD |
| Osvježavanje slike: | Da |
| Smart TV: | Da (GoogleTV) |
| Automatska pretraga kanala: | Da |
| Roditeljsko zaključavanje: | Da |
| Teletekst: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Hotel mode: | Da |
| Child lock: | Da |
| 3D funkcija: | Ne |
| Digitalni signal: | DVB-T2/C/S2 |
| Formati: | HEVC/H.265 |
| Tehnologije: | Dolby Digital, Dolby Vision, HDR, HDR10+, MEMC, Micro Dimming, Obogaćivanje više boja, DTS - VX |
| Zvučnici: | 2 x 15/30 W nominalna/muzička snaga (R/L) |
| Tehnologije: | Magic Fidelity, DTS Virtual (DTS - VX), Automatski nivo glasnoće, Dolby Atmos Da |
| HDMI ARC: | eARC |
| HDMI CEC: | Da |
| USB: | Da |
| USB 3.0: | Ne |
| SCART: | Da |
| CI+ slot: | Da |
| Ethernet: | Da |
| WiFi: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Komponenta: | Ne |
| Miracast: | Ne |
| Energetska klasa (HDR): | G |
| Energetska klasa (SDR): | F |
| Boja: | Crna |
| Postolje: | Postolje sa strane |
| Montiranje na zid VESA: | 400 x 300 mm |
| Dimenzije sa postoljem: | 1671.8 x 1031.7 x 321.2 mm |
| Dimenzije bez postolja: | 1671.8 x 963.2 x 89.4 mm |
| Dimenzije pakovanja: | 1854 x 1148 x 231 mm |
| Dodaci: | Daljinski upravljač VS5 (Visage Bluetooth+Voice) (EU) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE43U8072FUXXH LED TV 43" ultra HD, smart TV, Dynamic Crystal Color, Air slim, smart remote
LG 75NANO81A3A LED TV 75" ultra HD, NanoCell, WebOS 25 smart, Alpha7 AI CPU 4K Gen8, magic remote
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 75 inča (189cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip panela: IPS Pozadinsko osve...
Samsung UE85U8072FUXXH LED TV 85inča ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana