Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tehnologija ekrana: LED, Dijagonala ekrana: 32" [ 81 cm ], Rezolucija ekrana: 1366 x 768 (HD Ready), Smart: da, Operativni sistem: Android, VESA standard:200 x 100
Maloprodajna cijena: 206.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
165.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| GRUNDIG televizor 32 GIH 6700 | |
| Veličina ekrana | 32"/80 cm |
| Rezolucija | HDR |
| Displej panela | LED TV |
| Operativni sistem | GoogleTV |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| DVB | DVB-T2/C/S2 |
| Procesor | Quad Core |
| Local Dimming | ne |
| Micro Dimming | ne |
| MEMC | ne |
| Obogaćivanje više boja | ne |
| HDR podrška | ne |
| Izlazna snaga zvuka | 2 x 8/16 W nominalna/muzička snaga (R/L) |
| Magic Fidelity | da |
| Dolby Atmos | ne |
| Automatski nivo glasnoće | da |
| Dolby Digital | da |
| Dolby Vision | ne |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| CI+ | da |
| Ethernet | da |
| HDMI ARC | da |
| HDMI CEC | da |
| Podrška za slušalice | da |
| Miracast | ne |
| USB 3.0 | ne |
| Automatska pretraga kanala | da |
| Roditeljsko zaključavanje | da |
| HBB TV | da (2.0) |
| HEVC/H.265 | da |
| Energetska klasa - HDR | E |
| Energetska klasa - SDR | E |
| Postolje | sa strane |
| Pričvršćivanje na zid | 200 x 100 mm |
| Daljinski upravljač ND1 (Bluetooth+Voice) | |
| Veličina TV-a sa postoljem | 720,4 x 483,5 x 205,1 mm |
| Veličina TV-a bez postolja | 720,4 x 430,1 x 96,7 mm |
| Boja | crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla Q50E655GUS QLED TV 50" ultra HD, Google TV smart, frameless, DVB-T2/C/S2
Samsung QE65QN80FAUXXH Neo QLED TV 65", NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum matrix core, Motion Xcelerator
Samsung QE43LS03FAUXXH Frame QLED TV 43
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana