Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet: 8 kg, Broj obrtaja centrifuge: 1400 obr/min, Nivo buke: 72 dB
Maloprodajna cijena: 473.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
379.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Kapacitet | 8 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obr/min |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive Motor | Ne |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Wi-Fi | Ne |
| Odloženi start/kraj | Da |
| Brzi program | do 15 min |
| Funkcije i karakteristike | Pretpranje Mogućnost isključivanja centrifuge SteamTech - parni generator Senzor nivoa vode Zaštita od poplave Sigurnosno zaključavanje |
| Slim | Ne |
| Programi | Pamuk Sport Šaren i osetljiv veš Vuna Mix Brzo pranje Sportska odjeća Eco 40–60 Brzo pranje 15' Dark Wash Program za donji veš Mix Antialergijski program Ceđenje SterilTub - antibakterijski program Ispiranje / ceđenje |
| Potrošnja vode | 42 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije | 47 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 72 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.5 x 85 x 54 cm |
| Masa (Neto) | 58 kg |
| Boja | Bijela |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 65 x 88 x 56 cm Bruto težina: 59.4 kg |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Smjer otvaranja vrata | Lijevo |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet: 7 kg, Broj obrtaja centrifuge: 1400 obr/min, Inverter motor, Nivo buke: 72 dB
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 58.2 cm, Inverter, En. klasa: A
Kapacitet: 9 kg, Broj okretaja: 1400, Broj programa: 12, Inverter motor, Veliki display, Crna vrata, duplo staklo Energetski razred: A, Dimenzije (š/...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana