Gorenje SIH1800BT
Gorenje SIH1800BT
Maloprodajna cijena: 32.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
·       Snaga grejača: 1.800 W
·       Perfect Glide površina za peglanje
·       Sistem protiv nakupljanja vodenog kamenca
·       Suvo peglanje
·       Analogni
·       Masovno ispuštanje pare: 17 g/min
·       Puštanje pare odjednom: 40 g/min
·       Funkcija prskanja (fajtanja)
·       Dolivanje vode u toku peglanja
·       Nogice za stabilnost
·       kapacitet rezervoara za vodu: 0,20 l
·       Dužina priključnog kabla: 2,5 m
·       Dimenzije aparata (šxvxd): 27 × 14 × 10,5 cm
·       Dimenzije spakovanog aparata (šxvxd): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm
·       Težina aparata: 0,8 kg
·       Bruto težina aparata: 1,3 kg
·       Priključna snaga: 1.800 w
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
DST7012/70
Philips DST7012/70
Grejna ploča: SteamGlide Plus, Snaga: 2600 W, Kapacitet rezervoara za vodu: 300ml
APA02518
SENCOR SSI 0950BZ parna stanica
Tip - Tip pegle: Parna stanica Kapacitet rezervoara za vodu: 1.500ml Osnovne karakteristike - Snaga: 3.000W Dodatne funkcije: Anti-Calc System,Automa...
Pegla Vox DBL 2340 2500W
Kapacitet rezervoara za vodu 350 ml, Grejna ploča Keramička, Boja Zelena, Snaga 2500 W