Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.200 dpi Baterija: 1xAA Podržane tehnologije: BlueEye Engine Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 62.8mm x 39.8mm Masa: 53g Oblik: Prilagođen za obe ruke Boja: Crna Pakovanje: 1xAA baterija,USB pico primo-predajnik Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 19.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
15.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | BlueEye Engine |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 62.8mm x 39.8mm |
| Masa | 53g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija, USB pico primo-predajnik |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Goliathus Chroma 3XL - Soft Gaming podloga za mis, Duzina: 1200 mm, Sirina: 550 mm, Chroma RGB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana