Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.200 dpi Dodatni tasteri: 4 tastera Baterija: 1xAA Ostalo: Copilot podrška,Plug & Play Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100.1mm x 59.1mm x 38.9mm Masa: 57g Oblik: Prilagođen za obe ruke Boja: Zlatno-crvena Pakovanje: 1xAA alkalna baterija,USB-A receiver Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 14.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
11.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 4 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Plug & Play, Copilot podrška |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100.1mm x 59.1mm x 38.9mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Zlatno-crvena |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB-A receiver |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Deathadder V2 HyperSpeed - Wireless Gejmerski mis, Dual mode: BT ili wify 2,4Ghz, AA/AAA Hybrid slot za bateriju, 7 tastera, tezina: 86 - 103 g
MX Master 4 for Business , Wireless mis, Rezolucija: 1000 DPI, Br tastera: 8, tip konekcije: RF Wireless+Bluetooth, Baterija: LiPo 650 mAh, USB Type-...
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: Optički,ROG AimPoint...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana