Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.200 dpi Dodatni tasteri: 4 tastera Baterija: 1xAA Ostalo: Copilot podrška Napomena: Power saving prekidač Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 58.7mm x 38.8mm Masa: 57g Oblik: Prilagođen za obe ruke Boja: Crno-crvena Pakovanje: 1xAA alkalna baterija,USB-A receiver Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 12.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
10.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 4 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Copilot podrška |
| Napomena | Power saving prekidač |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 100mm x 58.7mm x 38.8mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Crno-crvena |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB-A receiver |
| EAN | 4710268262527 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DeathAdder V3, Opticki gejmerski mis, Boja: Crna, Focus Pro 30K Opticki Senzor, 30000 DPI, broj tastera: 6, Razer™ Speedflex Cable, 59 g tezina
Bežični miš, Tip senzora: Optički, Rezolucija (DPI): 800 - 1600
ES9 Bloody RGB Esports Gaming Optical USB crni mi
Cloth Gaming podloga za mis ( velicina M ), dimenzije: 360 mm x 275 mm, debljina: 2 mm, Boja: Dark Blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana