Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 3 nivoa Rezolucija: Podesiva od 800dpi - 1.600dpi Baterija: 1xAA Podržane tehnologije: SmartGenius APP Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 58mm x 39mm Masa: 57g Oblik: Prilagođen za obe ruke Boja: Siva Pakovanje: 1xAA alkalna baterija,USB pico primo-predajnik Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 15.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
12.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB |
| Boja | Siva |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 3 nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 800dpi - 1.600dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | SmartGenius APP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 58mm x 39mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB pico primo-predajnik |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: ROG AimPoint Pro Rez...
Žični optički gaming miš, 6400 dpi, roze boje sa 6 tipki i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana