Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Wireless Tip senzora miša: Blue Eye Podesivost rezolucije: Podesivost u 3 nivoa Rezolucija: 1.600 dpi Baterija: 1xAA Podržane tehnologije: SmartGenius APP Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 58mm x 39mm Masa: 56g Oblik: Prilagođen za obe ruke Materijal: Plastika Boja: Crna Pakovanje: 1xAA baterija Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 14.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
11.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Blue Eye |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 3 nivoa |
| Rezolucija | 1.600 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | SmartGenius APP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 58mm x 39mm |
| Masa | 56g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth Baterija: 500mAh Dodatne funkcije: RGB Osvetljenje Fizič...
Ultra lagani dizajn od 53 g, Precizni HyperX 26K senzor, 8000Hz[2] Brzina anketiranja, Super fleksibilni HyperFlex 2 kabel, Kompatibilnost: PC, Xbox S...
Elegantan, jednostavan i pouzdan – SBOX WM-308 bežični miš savršen je za svakodnevnu upotrebu. S 6D funkcionalnošću, podesivim DPI-jem (800–1600) i st...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana