Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Rezolucija: Podesiva od 800dpi - 7.200dpi, 6 tastera, gaming model, žičani - USB povezivanje sa dužinom kabla 1.8m, Mogućnost promene osvetljenja u 7 boja, RGB
Maloprodajna cijena: 19.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
15.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Specifikacija | |
| Način povezivanja | Žično povezivanje |
| Oblik miša | Simetrični |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | 7200 DPI |
| Podesiva rezolucija | Da, u šest nivoa |
| Memorija miša | Ne |
| Površina osetljiva na dodir | Ne |
| Broj tastera | 3 tastera |
| Podesiva masa | Ne |
| Pozadinsko osvjetljenje | Da |
| Opis pozadinskog osvjetljenja | RGB osjvjetljenje sa dostupnih 7 modova |
| Program za podešavanja | Ne |
| Konekcija | USB |
| Dužina kabla | 1,8 m |
| Dimenzije | 12.58 x 6.38 x 4.01 cm |
| Masa | 109 g |
| Boja | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: Bluetooth,USB Tip senzora miša: Optički Podesivost re...
DX-150X, Opticki USB mis, rezolucija senzora:1000 dpi, duzina kabla: 1.5 m, Boja: Crvena
Bežični optički miš, 1600 dpi, crvene boje sa 3 tipke i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana