Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS Mouse DX-120 USB, BLACK
Maloprodajna cijena: 10.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
8.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Način povezivanja: | Žično povezivanje |
| Gaming: | Ne |
| Oblik miša: | Simetrični |
| Dizajn miša: | Za obije ruke |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 1000 DPI |
| Broj tastera: | 3 tastera |
| Površina osetljiva na dodir: | Ne |
| Podesiva masa: | Ne |
| Podesiva veličina: | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje: | Ne |
| Konekcija: | USB |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS |
| Boja: | Crna |
| Dužina kabla: | 1,5 m |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7/8/8.1/10 Mac OS 10.7.4 + |
| Dimenzije: | 60 x 105 x 37 mm |
| Masa: | 85 g |
| EAN: | 4710268250975 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
M190 Full-Size Wireless plavi mi
DeathAdder V3 Pro, Wireless gejmerski mis,Boja: Crna, Focus Pro 30K Optical Sensor, 30000 DPI, broj tastera: 5, Speedflex Cable USB Type C kabl, 63 g...
Bežični optički miš, 1200 dpi, crno-crvene boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Konektor Wireless, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi/cpi, Tasteri 3, Scroll 1, Indikator baterije ne
Basilisk Mobile, Wireless Gejmerski mis, br tastera 10, Razer™ Hyperspeed Wireless, Rezolucija: 18000 DPI, Razer Focus X 18K Optical Sensor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana