Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tastatura - Tip tastature: Membranska Model tastature: KM-8216S Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Wireless Slovni raspored tastera: YU Dodatni tasteri: 4 dodatna tastera,FN tasteri Domet: Do 10m Napajanje: 2x AAA baterije Dimenzije: 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm Masa: 480g Boja: Crna Napomena: Tihi tasteri Ostalo: Copilot taster,Glasovno kucanje Miš - Model: Ergo 8100S Senzor: Optički Povezivost: Bežična Interfejs: Wireless Rezolucija: 1.600dpi Broj tastera: 6 Domet: Do 10m Baterija: 1xAA Oblik: Prilagođen desnoj ruci Dimenzije: 100mm x 62.8mm x 39.8mm Masa: 58g Boja: Crno-srebrna Ostalo: Tihi tasteri Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 24.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
19.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | 4 dodatna tastera, FN tasteri |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Domet | Do 10m |
| Tastatura | |
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | KM-8216S |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Dodatni tasteri | FN tasteri, 4 dodatna tastera |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm |
| Masa | 480g |
| Boja | Crna |
| Napomena | Tihi tasteri |
| Ostalo | Copilot taster, Glasovno kucanje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 435.7mm x 140.2mm x 23.3mm |
| Masa | 480g |
| Miš | |
| Model | Ergo 8100S |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Wireless |
| Rezolucija | 1.600dpi |
| Broj tastera | 6 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | 1xAA |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Dimenzije | 100mm x 62.8mm x 39.8mm |
| Masa | 58g |
| Boja | Crno-srebrna |
| Ostalo | Tihi tasteri |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MK295 Silent Wireless Combo YU tastatura + mi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana