Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm ± 15% Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,Bluetooth Bluetooth profili: 5.4 Domet: Do 10m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Ostalo - Upravljanje: Tasteri na slušalici Mikrofon - Podržane tehnologije: Omnidirectional Baterija - Autonomija: Do 22 sata,Vreme punjenja do 2.5 sata Tip: 300mAh,Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 0.3m USB-C kabl za punjenje,AUX 3.5mm audio kabl 1m Boja: Crna Masa: 173g Pakovanje: 3.5mm audio kabl,USB kabl tip C za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 20.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
16.58 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm ± 15% |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, Bluetooth |
| Bluetooth profili | 5.4 |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | Omnidirectional |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 22 sata, Vreme punjenja do 2.5 sata |
| Tip | Punjiva baterija, 300mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.3m USB-C kabl za punjenje, AUX 3.5mm audio kabl 1m |
| Boja | Crna |
| Masa | 173g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, USB kabl tip C za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Silent ANC Bluetooth crne slu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana