Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
da
Maloprodajna cijena: 11.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
8.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.000 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 102mm x 67mm x 39mm |
| Masa | 73.8g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Crvena |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bluetooth povezivanje, Domet Do 10 metara, 5 tastera, Rezolucija: 2000 DPI - Podesiva rezolucija, Simetrični Za desnu ruku, Masa: 101.4 g
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.200...
Žični optički miš, 1000 dpi, plave boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana