Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS DX-123 USB Optical crno-plavi miš
Maloprodajna cijena: 8.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
7.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.200 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 3 tastera |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 105mm x 60mm x 37mm |
| Masa | 85g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Crno-plava |
| Dužina kabla | 1.5m |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| EAN | 4710268262367 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.23EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 55mm x 35mm Boja: C...
Asus ROG Keris USB Optical RGB bežični gaming miš | 90MP02V0-BMUA00
Žični,Optički senzor,20.000 dpi,650ips,Do 70 miliona klikova
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana