Gembird MR-PCISATA2.5-01
Gembird MR-PCISATA2.5-01
Maloprodajna cijena: 6.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Gembird PCI rack za sata 2.5" hard disk MR-PCISATA2.5-01
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
25925
Digitus Dock USB 3.0, 2x2.5"/3.5", Cloner
Priključci: USB 3.0, Kompatibilnost: 2,5" i 3,5" SATA HDD i SSD diskovi, Plug-and-play: nije potreban dodatni softver ili drajveri
Gembird MR-PCISATA2.5-01
Gembird MR-PCISATA2.5-01
22539
Arctic Cooling Heatsink M.2 SSD M2 Pro Black
Pogodno za sledeće hard diskove: M.2 NVMe SSD, Thermal Pad 1 x TP-3 70 x 20 mm, 1,5 mm, 1 x TP-3 70 x 20 mm, 1 mm