Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana: 65" (165.1 cm), Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160p
Maloprodajna cijena: 536.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
429.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 65" (165.1 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Tip osvjetljenja | Direct LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Osvjetljenje | 250 niti |
| Dinamički kontrast | ULTRA Kontrast |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Ugao gledanja (H°/V°) | 178°/178° |
| Vrsta digitalnog tjunera | ATV/DTV-C/T/T2/S/S2 |
| Operativni sistem | webOS |
| Smart TV mogućnosti | Funkcije: HbbTV ThinQ AI Deljenje ekrana Aplikacije: Netflix Youtube Prime Video Apple Airplay |
| Procesor za sliku | ARM Cortex - A55 Quad Core |
| Slika | Pokretna rezolucija: 1000 RMR |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR10 HLG |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) Dolby Audio Ultra Surround |
| HDMI priključak | 3 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| Bluetooth | Da |
| LAN priključak | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz |
| Ostali priključci | CI+ AV ulaz Audio ulaz (L, R) Digitalni optički audio izlaz Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije | Podržava bežičnu tastaturu i miš Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom jeziku PVR - funkcija snimanja sadržaja |
| Boja | Crna |
| Dimenzije bez postolja | ŠxVxD: 146 x 83 x 9 cm |
| Dimenzije sa postoljem | ŠxVxD: 146 x 89 x 30 cm |
| Masa sa postoljem | 16.1 kg |
| VESA dimenzije | 360 x 400 |
| Dodatno | Raspon postolja (ŠxD): 125 x 30 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Energetska klasa: C (po prethodnoj klasifikaciji) Ekran - Veličina ekrana: 85 inča (216cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) T...
TCL 85V6B LED TV 85inča ultra HD, Google TV smart, 4K HDR, Micro dimming, Dolby audio, bez okvira
Dijagonala: 65“ / 165 cm, Maksimalna rezolucija: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana