Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
FOX 32WOS640E
Maloprodajna cijena: 161.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
129.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala 32" (80 cm) | |
| Rezolucija | HD Ready 1366 x 768 |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED |
| Operativni sistem | webOS WEE2.0 |
| Procesor | ARM Cortex-CA75 dual core + CA55 dual core |
| Memorija | 8 GB, RAM 1,5 GB |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | ATV/DTV-C,T,T2,S,S2 |
| Podržava | H.265 |
| Slika | |
| dinamički kontrast: MEGA KONTRAST | |
| osvetljenost ekrana: 250 cd | |
| vreme odziva: 8 ms | |
| pokretna rezolucija: 400 RMR | |
| ugao gledanja: 178° | |
| Zvuk | |
| Snaga zvučnika: 2 x 10 W | |
| Dolby Audio i Ultra Surround | |
| WiFi (2,4/5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) | |
| Bluetooth | |
| LAN (RJ45) | |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB x 2 | |
| AV-IN | |
| RJ-45 | |
| L,R | |
| optički digitalni audio izlaz | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart | |
| podržava glasovne komande i ThinQ AI | |
| podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom | |
| magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta | |
| podržava bežičnu tastaturu i miša | |
| podržava Netflix, You Tube, Prime Video, Air play | |
| podrška za Hbbtv2.0 | |
| PVR - funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom | |
| "Frameless" dizajn | |
| Metalno U postolje | |
| Raspon postolja (ŠxD) | 50 x 23 cm |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 27 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100x100 |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 730 x 480 x 230 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 730 x 430 x 70 mm |
| Težina neto/bruto | 3,2/4,5 kg |
| Boja | crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung QE65QN70FAUXXH Neo QLED TV 65", NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum matrix slim, Motion Xcelerator
Samsung QE55Q7FAAUXXH QLED TV 55inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana