Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 40.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 8.00EUR
32.00
EUR
40.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Grundig figaro za kosu
| Naziv: | Figaro za kosu |
| Boja: | Crna/Ružičasto zlatna |
| Materijal površine grijača: | Keramika |
| Prečnik hvataljke: | 10mm |
| Broj postavke temperature: | 5 |
| Raspon toplote: | 130-210°C |
| LCD prikaz temperature: | Da |
| Zagrijavanje: | 30sec. na 90°C |
| Automatsko isključenje: | nakon 60min. |
| Snaga: | 25 W |
| Dužina kabla: | 1.8m |
| Način rada: | Struja |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.05EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Izvanredna rotirajuća četka za kosu sa Ionic funkcijom, Pruža mogućnost podešavanja temperature u 2 nivoa, Sadrži prirodna vlakna i promenljiv smer...
Karakteristike - Tip: Presa za kosu Temperatura: od 100°C do 230°C Vreme zagrevanja: 50s Ostalo - Dodatne funkcije: Digitalni displej,Kontrola temper...
PRESA ZA TALASASTE LOKNE SA LED INDIKATOROM I KERATIN ZAŠTITOM
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana